به نام قدرت مطلق

دل نوشته؛ مسافر مهرداد

باید دانست عشق به انجام‌ها هم می‌باشد، نه‌فقط آرزوی داشتن‌ها

این جمله‌ای بود که استاد امین در ابتدای کتاب چهارده وادی به‌عنوان یادگار برای من یادداشت کردند ولی اندر تاریکی‌ها تفکر مرا فراگرفته بود که فرصت نگاه و اندیشه درست به این جمله را نداشتم، گاهی تمام خواسته‌ها و آرزوهایم را جمع می‌کنم و روی کاغذ می‌نویسم ولی وقتی درست فکر می‌کنم، می‌فهمم حرکتی برای رسیدن به آن‌ها نداشتم اما بعد از رهایی بهتر درک می‌کنم هر کس در هر جایگاهی باشد عین عدالت است، این جمله برایم تداعی‌گر روزهایی است که اطرافیانم صبح تا شب‌کار می‌کردند ولی من در رخوت فرورفته بودم، درک درستی از زمان و مکان نداشتم، گاهی ساعت‌ها قدم می‌زدم و گاهی یک‌گوشه می‌نشستم و خود را به دست افکار پریشانم می‌سپردم که البته یا در حسرت گذشته بود و یا نگرانی آینده اما به قول راهنمای خوبم تفکر بافکر تفاوت دارد؛ این‌که به مسائل مختلف فکر کنی و اختیارت دست افکارت باشد و یا در زمان مقرر با آرامش به یک موضوع تفکر کنی تا راه‌حلی برای بیرون رفتن از آن را پیدا کنی و درواقع اختیار تفکرت را در دست داشته باشی.

مقاله و دلنوشته؛ هفته راهنما

دل نوشته و مقاله

مقاله و دلنوشته

گاهی ,ولی ,کنی ,تفکر ,نداشتم، ,درست ,و یا ,یا در ,بود که ,این جمله ,کنی و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ زندگی mrjadidi قدرتمندترین دعانویس ایران, شماره قدرتمند تریت دعانویس ایران و جهان مؤسسه فرهنگی تمیز شهر دانلود belof3 بهترین سایت بلاگی برای فایل ها وبگاه جامع طراحی سایت و سئو دانلود فیلم جدید